LV
Uz sākumu

Kurzemes ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija

Parādīt katalogu Buļļi Kuiļi PASŪTĪŠANA, PIEGĀDE Piena paraugu savākšana
 
     
Jaunumi
AKCIONĀRU SAPULCE 2019

A/s "Kurzemes CMAS" valde informē, ka tiek sasaukta kārtēja akcionāru pilnsapulce, kura notiks 2019.gada 25.aprīlī plkst. 10.00 uzņēmuma telpās Jaunpilī.

Lasīt tālāk...
 
SHAREHOLDERS MEETING 2019

The Board of joint-stock company “Kurzemes ciltslietu un maksligas apseklosanas stacija” informs that the regular shareholders meeting of the joint-stock company shall take place on April 25, 2019 at 10 a.m. in the rooms of the joint-stock company.

Lasīt tālāk...
 
BUĻĻU PIEDĀVĀJUMS 2019

Akciju  sabiedrība "Kurzemes ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija" uzaicina Jūs apmeklēt mūsu uzņēmuma 2019.gada janvāra mēnesī rīkotās izbraukuma prezentācijas. 

Lasīt tālāk...
 
PRIECĪGUS ZIEMASSVĒTKUS

Akciju sabiedrības kolektīvs visiem klientiem un sadarbības partneriem pateicas par līdzšinējo sadarbību un novēl priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu jauno 2019.gadu.

Lasīt tālāk...
 
BUĻĻU VĒRTĒJUMI

Pilnu informāciju par buļļu vērtējumiem, kuru sperma ir iepirkta Kanādā, Vācijā, Holandē, Zviedrijā, Dānijā un Šveicē Jūs varat apskatīties šo valstu organizāciju mājaslapās: www.semex.com, www.altagenetics.com, www.vit.dewww.vikinggenetics.com  , www.swissgenetics.ch

Galvenie dati ir pieejami arī mūsu mājaslapā.

Lasīt tālāk...
 
INFORMĀCIJA PAR KURSIEM BEBRENĒ

Bebrenes vispārizglītojošā un profesionālā vidusskola aicina uz kursiem apgūt mākslīgā apsēklošanas tehniķa profesionālo kvalifikāciju. Sīkāku info skatīt zemāk.

Lasīt tālāk...
 
PAR AKCIONĀRU REĢISTRU

Akciju sabiedrība “Kurzemes ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija” paziņo, ka saistībā ar sabiedrības izslēgšanu no biržas, sabiedrības valde ar 2018.gada 5.oktobri ir pārņēmusi akcionāru reģistra vešanu.

Joint stock company “Kurzemes ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija” hereby informs that due to the fact that the company is no longer listed at the stock exchange, the Board of the company has taken over the keeping of the shareholder’s register from 5 October 2018.

Lasīt tālāk...
 
INFORMĀCIJA KLIENTIEM

Darām Jums zināmu, ka Kurzemes reģionā ar 2018.gada jūlija mēnesi kā klientu apkalpošanas speciālists-konsultants darbu uzsāka Enda Bartuševica mob. 29736034. 

Lasīt tālāk...
 
VALDE PAR OBLIGĀTO AKCIJU ATPIRKŠANAS PIEDĀVĀJUMU

Valdes viedoklis par obligāto atpirkšanas piedāvājumu.

Lasīt tālāk...
 
PAR OBLIGĀTO AKCIJU SABIEDRĪBAS ATPIRKŠANAS PIEDĀVĀJUMU

Akciju sabiedrība “Kurzemes ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija” informē, ka 2018. gada 4.jūnijā sāksies akcionāra akciju sabiedrība "AGROFIRMA TĒRVETE" izteiktais obligātais akciju atpirkšanas piedāvājums.

Lasīt tālāk...
 
Lappuses:  nākošā
 
1 2 3 4